Opłatek Domowego Kościoła

JoomGallery is not installed.

domowy kościół

W niedzielę, 28 grudnia rodziny naszej parafii należące do rodzinnej gałęzi Ruchu Światło Życie tzw. Domowego Kościoła uczestniczyły we Mszy Świętej o godzinie 12:00, która została odprawiona w ich intencji.
Członkowie tej wspólnoty aktywnie włączyli się w przygotowanie oprawy tej Eucharystii: czytali czytania, modlitwę wiernych oraz nieśli dary chleba i wina do Liturgii Eucharystycznej. Tego dnia Rodziny Domowego Kościoła świętowały nie tylko podczas Mszy Świętej ale również uczestniczyły w opłatku wigilijnym, który miał miejsce w godzinach popołudniowych w Klubie u Plebana.

Po modlitwie rozpoczynającej spotkanie, w serdecznej atmosferze, wszyscy członkowie Oazy Rodzin zasiedli do wspólnego stołu, by radować się z przyjścia Pana. Oczywiście nie zabrakło również wspólnego śpiewu kolęd wśród radosnego gwaru dzieci, które stanowią nieodzowną część Domowego Kościoła.

{joomplucat:51 limit=6|columns=3|ordering=random}

Na zakończenie wspólnego świętowania parafialny opiekun Domowego Kościoła ks. Krzysztof Gembara pobłogosławił wszystkie obecne małżeństwa oraz ich pociechy.

Z początkiem roku 2015 Domowy Kościół w naszej parafii rozpoczyna piąty rok formacyjny. Obecnie należy do niego sześć rodzin. Oaza Rodzin jest otwarta na nowe pary małżeńskie, które pragną pogłębić swoją więź z Bogiem, małżeńską i rodzinną. W połowie lutego nasz Domowy Kościół organizuje weekendowe rekolekcje dla małżeństw – szczegóły wkrótce.

Wszystkie pary zainteresowane formacją w Domowym Kościele prosimy o kontakt z parą animatorską: Dominika i Paweł Gomóła tel. 504147474 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dominika Gomóła

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kancelaria Parafialna

zegar Poniedziałek, piątek:
07:00 - 09:00
zegar Wtorek, czwartek:
07:00 - 09:00, 16:00 - 18:00
tel Telefon:
(32) 222 31 21 wew. 15

Msze Święte

msza Niedziela i Święta:
07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 16:30
msza Dni powszednie:
07:00, 18:00 (+ w piątek 16:30)
uwaga Ważne:

Szybki kontakt

church Adres:
41-400 Mysłowice
ul. Cegielniana 7
Telefon Telefon:
(32) 222 31 21
mail E-mail:
janow.miejskimailarchidiecezja.katowice.pl
Jesteś tutaj: Home Newsy Opłatek Domowego Kościoła