Schola wyróżniona w Lędzinach

 Festiwal e Lędzinach

19 listopada w sali kinowej "Piast" Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach, odbył się VII Przegląd Twórczości Chrześcijańskiej "Razem". Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach: soliści - duety oraz zespoły wokalno - muzyczne.
pierwszy raz w takim przeglądzie wzięła udział nasza parafialna schola dziecięca, która po sukcesach w oprawie muzycznej mszy świętych w naszym kościele, chciała sprawdzić swoje umiejętności na szerszym forum.

Nasi reprezentanci w składzie:
Wiktoria Łaskawska, Paulina Garska, Olivia Garska, Joanna Łukaszek, Zuzanna Smoter, Anna Sobolewska, Kinga Kluba, Magdalena Dudała, Katarzyna Drążkiewicz, Julia Ucherek, Lena Lelek, Zuzanna Gomóła, Kinga Jasińska, Jakub Fularski, Szymon Mrozik oraz Tosia Grabiec (ukulele) i Julia Mrozik (gitara) - wykonując w swoim repertuarze pieśni: "Boże Twa łaska", "Przed obliczem Pana" oraz "Mówię wam!" wywalczyli nagrodę wyróżnienia, co oczywiście jest ogromnym sukcesem w debiucie.

Całej scholi składamy nasze gorące gratulacje i ogromne podziękowania za tak godne reprezentowanie naszej parafii.

- Przede wszystkim podziękowania należą się księdzu Bartkowi za zachęcenie nas do udziału, mojej mamie Agnieszce Mrozik, wszystkim rodzicom, którzy pomogli przygotować dzieci do konkursu oraz tym, którzy z nami pojechali i mocno nam kibicowali - dodaje Julia Mrozik.

There is no image or category is unpublished or not authorized 

Wyniki VII Przeglądu Twórczości Chrześcijańskiej "Razem":

I kategoria: soliści i duety

  • I miejsce: Krzykawska Sonia
  • II miejsce: Ladrowska Daria
  • III miejsce: Siudyka Wiktoria
  • Wyróżnienie: Weronika i Jakub Szostak

II kategoria: zespoły wokalne-zespoły wokalno-instrumentalne (do 20):

  • I miejsce: Konsonans
  • II miejsce: Radość
  • III miejsce: Słoneczne Promyki
  • Wyróżnienie: Schola Dziecięca (Parafia Mysłowice-Janów Miejski)


Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali zaproszeni na uroczystą Galę, która odbędzie się 26 listopada o godzinie 17.00 w sali widowiskowej "Piast".

Kancelaria Parafialna

zegar Poniedziałek, piątek:
07:00 - 09:00
zegar Wtorek, czwartek:
07:00 - 09:00, 16:00 - 18:00
tel Telefon:
(32) 222 31 21 wew. 15

Msze Święte

msza Niedziela i Święta:
07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 16:30
msza Dni powszednie:
07:00, 18:00 (+ w piątek 16:30)
uwaga Ważne:

Szybki kontakt

church Adres:
41-400 Mysłowice
ul. Cegielniana 7
Telefon Telefon:
(32) 222 31 21
mail E-mail:
janow.miejskimailarchidiecezja.katowice.pl
Jesteś tutaj: Home Newsy Schola Muzyczna Schola wyróżniona w Lędzinach