- Szczegóły
- Poprawiono: 08 marzec 2019
- Odsłony: 1711
INTENCJE MSZALNE
10 MARCA 2019 - 17 MARCA 2019 R.
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
NIEDZIELA 10 MARCA 2019 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI)
-
godz. 07.00:
1. Za Parafian. -
godz. 09.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Krzysztofa Czerwiatiuka w 30 dzień po śmierci - od przyjaciół. -
godz. 10.30:
1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Anioła Stróża o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała Kubeczko z okazji 5 urodzin i brata Mateusza z okazji 3 urodzin oraz rodziców i chrzestnych. -
godz. 12.00:
1. W intencji Hanny, Heleny Czech, która przyjmie sakrament Chrztu św., jej rodziców i chrzestnych. -
godz. 16.00:
† Gorzkie Żale. -
godz. 16.30:
1. Do Miłosierdzia Bożego za ++ Helenę i Tadeusza Marszałek oraz ++ Kazimierę i Tadeusza Stępień.
PONIEDZIAŁEK 11 MARCA 2019
-
godz. 07.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Zdzisława Guzik - od rodziny Tomasików. -
godz. 18.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Jana Lech w 12 rocznicę śmierci oraz jego + żonę Zofię.
2. Do Miłosierdzia Bożego za + Zygmunta Mazur we wspomnienie urodzin.
WTOREK 12 MARCA 2019
-
godz. 08.00:
1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Niepokalanie Poczętej i św. Maksymiliana w intencji emerytów, rencistów i starszych Parafian.
2. Do Miłosierdzia Bożego za + Wandę Gaweł - od Krystyny i Władysława Urbańskich z Grzechyni.
† Nabożeństwo ku czci św. Antoniego. -
godz. 17.00:
† Adoracja Najświętszego Sakramentu. -
godz. 18.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Henryka Włosińskiego w 8 rocznicę śmierci oraz + Hildegardę Wendreńską.
ŚRODA 13 MARCA 2019
-
godz. 07.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Janinę Krupa - od Józefa i Celiny Ryś z rodziną.
2. Do Miłosierdzia Bożego za + Urszulę Pięta w 30 dzień po śmierci. -
godz. 17.30:
† Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. -
godz. 18.00:
1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Katarzyny Baluch z okazji urodzin.
CZWARTEK 14 MARCA 2019
-
godz. 07.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Wandę Gaweł - od Józefy i Eugeniusza Gaweł z Zawoi. -
godz. 17.00:
† Adoracja Najświętszego Sakramentu. -
godz. 18.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Bernadetę Kuczmińską w 9 rocznicę śmierci, jej + męża Henryka w 5 rocznicę śmierci i ++ z rodziny.
2. Do Miłosierdzia Bożego za + Janinę Krupa w 30 dzień po śmierci. -
godz. 19.00:
† Nauki przedślubne.
PIĄTEK 15 MARCA 2019
-
godz. 07.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Józefa Wasik we wspomnienie imienin. -
godz. 15.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i św. Faustyny z podziękowaniem i prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla czcicieli Miłosierdzia Bożego oraz kapłanów pracujących w naszej parafii.
† Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. -
godz. 16.00:
† Droga Krzyżowa dla dzieci. -
godz. 17.15:
† Droga Krzyżowa. -
godz. 18.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marię i Henryka Maciejewskich oraz ++ z rodziny.
2. Za wstawiennictwem św. Klemensa Howbauera o cnoty wiary, nadziei, miłości dla braci Archikonfraterni Literackiej. -
godz. 19.00:
† Nauki przedślubne.
SOBOTA 16 MARCA 2019
-
godz. 06.30:
† Godzinki do MB Bolesnej. -
godz. 07.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB Bolesnej i św. Józefa o odpuszczenie grzechów i łaskę szczęśliwej śmierci dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, za grzeszników całego świata i ++ członków apostolstwa.
2. Do Miłosierdzia Bożego za + Karinę Goik w rocznicę śmierci.
† Różaniec do Siedmiu Boleści MB. -
godz. 15.00:
† Nauki przedślubne. -
godz. 17.30:
† Nabożeństwo ku czci św. Maksymiliana. -
godz. 18.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Anielę Stankowską we wspomnienie urodzin, jej męża Jana, ++ dziadków Apolonię Niestrój, Gertrudę i Alojzego Lubeckich oraz ++ z rodziny.
NIEDZIELA 17 MARCA 2019 - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
-
godz. 07.00:
1. Za Parafian. -
godz. 09.00:
1. Prosimy o cnoty wiary, nadziei, miłości i opiekę nad braćmi Archikonfraterni Literackiej oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Eugeniusza Michena z okazji urodzin, Zbigniewa Ligęzy i Józefa Zajkowskiego z okazji imienin. -
godz. 10.30:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Urszulę Wyżgolik. -
godz. 12.00:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Wandę Gaweł - od rodziny Lotków. -
godz. 15.45:
† Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. -
godz. 16.30:
1. Do Miłosierdzia Bożego za + Janinę Krupa od zespołu "Tęczowe Amazonki".