Tornister pełen uśmiechów!

tornister

Nasza Parafia dołączyła do akcji „Tornister pełen Uśmiechów”, której celem jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów poprzez wyposażenie plecaków dla najuboższych uczniów w naszej Parafii.
Prosimy więc o przynoszenie do zakrystii lub kancelarii przyborów szkolnych m.in. piórniki, zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, farby, flamastry, plastelina i przybory geometryczne.

Akcja potrwa do końca miesiąca sierpnia.

Caritas pomaga dzieciom wejść z uśmiechem w nowy rok szkolny.

Głównym celem kampanii „Tornister pełen Uśmiechów” jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów poprzez zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych dla najuboższych dzieci i młodzieży w Polsce.

Kampania jest prowadzona corocznie w drugiej połowie sierpnia. Polega ona ogólnopolskiej zbiórce SMS-ów, dzięki której kupowane są tornistry. Równolegle w parafiach w całej Polsce do specjalnych koszy można wkładać podstawowe artykuły szkolne, które znajdą się później w wyprawkach przygotowywanych przez wolontariuszy Caritas.

ZAPRASZAMY do włączenia się w akcję SKŁADAJĄC OFIARY na zakup plecaków.

GETIN NOBLE BANK S.A. II O/Katowice

90 1560 1111 0000 9070 0011 6398

Z DOPISKIEM TORNISTER 2014

W ciągu pięciu lat udało się nam rozdać ok. 67 tys. wyposażonych wyprawek szkolnych dla najuboższych dzieci w Polsce. 

Ważnym elementem kampanii jest jej wielki finał. Tegoroczny piknik zaplanowano na
25 sierpnia w Przemyślu. Dzieciom, które przyjadą na przemyski Rynek, zostaną uroczyście wręczone „Tornistry pełne Uśmiechów”. W trakcie pikniku odbędą się koncerty i pokazy z udziałem znanych gwiazd i artystów. Pozostałe wyprawki uczniowie objęci akcją dostaną na przełomie sierpnia i września od Szkolnych Kół Caritas i Parafialnych Zespołów Caritas.

Organizatorem rodzinnego pikniku „Tornister pełen Uśmiechów” jest w tym roku Caritas Polska razem z Caritas Archidiecezji Przemyskiej.  Impreza miała już 5 edycji. Gościliśmy w Rzeszowie, Skierniewicach i w Poznaniu oraz dwa razy w Rzeszowie. Akcję można wspomóc wysyłając SMS z hasłem TORNISTER na numer 72052 (2,46 zł) oraz przez wpłatę na konto Caritas z dopiskiem „Tornister Pełen Uśmiechów”

Odpowiedzialny za projekt: Paweł Kęska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 510 235 802

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kancelaria Parafialna

zegar Poniedziałek, piątek:
07:00 - 09:00
zegar Wtorek, czwartek:
07:00 - 09:00, 16:00 - 18:00
tel Telefon:
(32) 222 31 21 wew. 15

Msze Święte

msza Niedziela i Święta:
07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 16:30
msza Dni powszednie:
07:00, 18:00 (+ w piątek 16:30)
uwaga Ważne:

Szybki kontakt

church Adres:
41-400 Mysłowice
ul. Cegielniana 7
Telefon Telefon:
(32) 222 31 21
mail E-mail:
janow.miejskimailarchidiecezja.katowice.pl
Jesteś tutaj: Home Newsy Tornister pełen uśmiechów!