Rekolekcje Małżeństw w Zakrzowie

JoomGallery is not installed.

rekolekcje 

W dniach 13-15.02.2015 roku, sześć rodzin należących do naszej parafii uczestniczyło w rekolekcjach małżeńskich „Odkryć na nowo”, organizowanych przez Oazę Rodzin. Rekolekcje miały miejsce w urokliwym ośrodku w Zakrzowie.

Data rekolekcji pozwoliła uczestnikom znacznie zagłębić się w temat Miłości Małżeńskiej. Małżeństwa uczestniczące w wyjeździe podczas trzech dni uczestniczyły w konferencjach, które wygłosił ks. Jerzy Makul, aktywnie uczestniczyły w organizowanych ćwiczeniach zarówno w parach małżeńskich jak również w większych grupach. Oprócz przybliżenia się do współmałżonka, odnowienia łączącej ich więzi uczestnicy mogli również przybliżyć się do Boga poprzez praktykę namiotu spotkania i Eucharystię.
Gdy małżonkowie zgłębiali tajniki Bożej i ludzkiej miłości, odnajdywali, odkrywali swojego współmałżonka na nowo, ich dziećmi zajmowały się „ciocie”, które z wielkim oddaniem opiekowały się najmłodszymi uczestnikami wyjazdu.

{joomplucat:57 limit=6|columns=3|ordering=random}

Czas sobotniego świętowania uroczystości św. Walentego został zakończony wieczorną modlitwą dziękczynienia za współmałżonka, ofiarowaniem swojego serca, podziękowaniem za dobro, które otrzymujemy od naszej żony/męża oraz Wieczorem Wyznań, podczas którego każda para miała możliwość indywidualnej rozmowy przy ciastku i herbacie na temat najradośniejszych chwil ich małżeństwa.

Niedzielna Eucharystia, w której uczestniczyliśmy była dla każdego małżeństwa wyjątkowym przeżyciem ponieważ każda z par indywidualnie mogła przystąpić do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Jednak Ksiądz nie zapomniał również o najmłodszych uczestnikach wyjazdu, którzy otrzymali specjalne błogosławieństwo.

Za dar tego czasu, za każdą uczestniczącą w rekolekcjach parę, za każde dziecko, które radowało nas swoją obecnością i za posługę księdza Jerzego dziękujemy z serca Bogu.

Dominika i Paweł Gomóła

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kancelaria Parafialna

zegar Poniedziałek, piątek:
07:00 - 09:00
zegar Wtorek, czwartek:
07:00 - 09:00, 16:00 - 18:00
tel Telefon:
(32) 222 31 21 wew. 15

Msze Święte

msza Niedziela i Święta:
07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 16:30
msza Dni powszednie:
07:00, 18:00 (+ w piątek 16:30)
uwaga Ważne:

Szybki kontakt

church Adres:
41-400 Mysłowice
ul. Cegielniana 7
Telefon Telefon:
(32) 222 31 21
mail E-mail:
janow.miejskimailarchidiecezja.katowice.pl
Jesteś tutaj: Home Newsy Rekolekcje Małżeństw w Zakrzowie