Msza św. w intencji ks. Bartłomieja

urodziny ksiedza

Luty, to w parafii miesiąc rocznic urodzin naszych duszpasterzy. Pierwszy obchodzi je ks. Bartłomiej Cieślak, w którego intencji odbyła się msza święta zamówiona przez Radę Parafialną, Róże Różańcowe, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym i grupę św. O. Pio.

W uroczystej mszy świętej wzięli udział wszyscy nasi kapłani, szafarze, ministranci, rodzina ks. Bartka oraz licznie przybyli przedstawiciele grup i parafianie. Oprawę muzyczną mszy zapewnił Chór św. Maksymiliana oraz schola dziecięca.

"Księże Bartku. Dzisiaj, gdyby nie niedziela, wspominalibyśmy zacnego kapłana - mianowicie św Jana Bosko, wychowawcę dzieci i młodzieży. Powiedział on takie piękne słowa: 'Zawsze pracowałem z miłością' - życzył ks. proboszcz - U progu tej eucharystii, modląc się o to, co zawarte jest w intencji mszy świętej, życzymy Ci, abyś też pracował z taką miłością wobec tych najmłodszych, z dziećmi i młodzieżą, z którymi i tak sumiennie pracujesz, by zawsze ta miłość była widoczna.
Do tego, do tej miłości, życzymy Ci żebyś dalej obdarzał uśmiechem wszystkich młodych ludzi bo to niesamowicie przyciąga, czego wszyscy osobiście doświadczamy"

Urodziny ks. Bartłomieja Cieślaka

Jak zapewne pamiętacie, w miniony poniedziałek swoje urodziny obchodził ks.Bartłomiej Cieślak. Natomiast w niedzielę uczestniczyliśmy we mszy świętej w Jego intencji. Teraz możecie zobaczyć jak to wyglądało :)Wkrótce relacja na stronie.

Posted by Parafia Mysłowice Janów-Miejski on 6 luty 2016

Na zakończenie mszy świętej, przedstawiciele grup parafialnych złożyli życzenia ks. Bartkowi, wręczając kwiaty i drobne upominki.

Obchody urodzin kapłanów, to w naszej parafii tradycja, którą staramy się pielęgnować. Zatem już w przyszłym tygodniu zapraszamy Parafian na mszę świętą w intencji ks. Zbyszka, z okazji rocznicy Jego urodzin.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Kancelaria Parafialna

zegar Poniedziałek, piątek:
07:00 - 09:00
zegar Wtorek, czwartek:
07:00 - 09:00, 16:00 - 18:00
tel Telefon:
(32) 222 31 21 wew. 15

Msze Święte

msza Niedziela i Święta:
07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 16:30
msza Dni powszednie:
07:00, 18:00 (+ w piątek 16:30)
uwaga Ważne:

Szybki kontakt

church Adres:
41-400 Mysłowice
ul. Cegielniana 7
Telefon Telefon:
(32) 222 31 21
mail E-mail:
janow.miejskimailarchidiecezja.katowice.pl
Jesteś tutaj: Home Newsy Msza św. w intencji ks. Bartłomieja